Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
06 Czerwiec 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

KNPNTRRSTN feat. MNSLBK

Data: So. 22 Sty, 2011 21:00

news365.plPo dłuższej przerwie Klub Straszny Dwór zaprasza na party spod znaku KNAJPENTERRORISTEN! Będzie jeszcze bardziej alternatywnie i tanecznie. Dodatkowo specjalny Gość, który w ostatnich latach stał się jednym z głównych produktów eksportowych Zielonej Góry - Monosylabikk!

MONOSYLABIKK (Kitty-Yo Rec.)
KNAJPENTERRORISTEN (żołądkowa gorzka rec.)


MONOSYKLABIKK:
Od 2006 roku Filip Kaniecki w projekcie Monosylabikk wycina i wkleja sample układając je w muzyczne kolaże, w 2007 roku został zauważony przez berlińską wytwórnię Kitty-Yo, która wydała jago długogrający album. Grał m.in. w Londynie, Rennes, Lipsku, Katowicach, Wrocławiu oraz Poznaniu obok, takich artystów jak Squarepusher, Four Tet, Hudson Mohawke, Max Tundra, Sebastian (Ed Banger), Birdy Nam Nam oraz wielu innych. W 2010 roku został zaproszony na Red Bull Music Academy w Londynie po czym znalazł się na składance wydawanej przez Dublab (Los Angeles), obok takich artystów jak Caribou czy Andrew Pekler.

Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 10/15 pln; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19 lat
 W Internecie:

http://www.myspace.com/monosylabikk/music
http://www.myspace.com/knajpenterroristen


www.wimbp.zgora.pl
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu