Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
12 Kwiecień 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Ferie w ZOKU

Data: Pn. 31 Sty, 2011 11:00 - Pt. 11 Lut, 2011 17:00
Czas trwania: 11 Dni 6 Godziny

news365.plZIMA W AMFITEATRZE -

FERIE 2011

 

ODKRYJ TALENT- PRZYJDŹ NA ZIMOWE ZAJĘCIA 

31 stycznia i 1 lutego, godzina 11.oo

WARSZTATY ZE ZGASEM (beat box)

warsztaty beat-boxu dla młodzieży z mistrzem Polski Jakubem Żmijewskim, zajęcia są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia telefoniczne pod nr 68 451 10 02, mailowe na adres alicja@zok.com.pl

 

2 i 9 lutego, godzina 16.oo

Grupa poetycka "BEZ KONTEKSTU"

zapraszamy młodych autorów i sympatyków poezji

 

7 i 8 lutego, godzina 11.oo

ZAJĘCIA WOKALNE DLA DZIECI Z ZESPOŁEM M2

 

8 i 10 lutego, godzina 11.oo

WARSZTATY KOMIKSOWE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

zapraszamy młodych autorów i sympatyków grafiki komiksowej

 

MISTRZOSTWA 

9 lutego, godzina 12.oo          

I Otwarte Mistrzostwa Miasta w grze "KAMIEŃ, PAPIER, NOŻYCZKI"

z udziałem Mistrza Polski Przemka Furdaka

 

 

BAJKI Z SZUFLADY 

7 lutego, godzina 17.oo

"MUCHA PRZED SĄDEM" Teatr Rozrywki "Trójkąt"

Spektakl opowiada o bardzo ważnych zagadnieniach - higienie, a przy tym o tolerancji i otwartości wobec innych ludzi. Akcja rozgrywa się w świecie owadów, w którym Mucha zostaje oskarżona o wiele przestępstw. Sąd owadów, przy pomocy przysięgłych (widzowie) stara się wydać sprawiedliwy wyrok i przesądzić o winie, lub niewinności oskarżonej ? spektakl zawiera elementy interakcji z widzami. W przedstawieniu bierze udział trójka aktorów. Wykorzystano w nim efektowne i dowcipne kostiumy, oraz bardzo duże rekwizyty. Całość została oprawiona piosenkami z autorską muzyką i osadzona w modułowej scenografii mogącej zmieścić się w stosunkowo niewielkiej przestrzeni, jak również, po zastosowaniu wszystkich modułów, efektownie zaistnieć nawet na dużej scenie.

 

8 lutego, godzina 17.oo

"BEZPIECZNE MIEJSCE" Teatr Rozrywki "Trójkąt"

Spektakl edukacyjno-prewencyjny dla młodszych dzieci, powstały we współpracy z policją w ramach programu edukacji w zakresie przepisów ruchu drogowego. W zabawnej konwencji przekazuje dzieciom, poprzez zabawę i zaskakujące pomysły podstawy prawidłowego i bezpiecznego zachowania na ulicy. W spektaklu biorą udział dwie postaci - klaun, któremu nie udaje się przedstawienie, co jest dla dzieci atrakcyjne i zabawne, oraz policjant, mający skontrolować poziom bezpieczeństwa. W trakcie przedstawienia dochodzi między nimi do nieporozumień, co stanowi okazję do przekazania dzieciom bez zbędnego dydaktyzmu, poprzez zabawę, niezbędnej wiedzy. Całość dopełniają piosenki i efekty dźwiękowe, ubarwiające akcję. Spektakl jest interaktywny - dzieci biorą w nim bezpośrednio udział, pomagając klaunowi nauczyć się właściwych zachowań.

 

9 lutego, godzina 17.oo

"JACEK I PLACEK" Teatr ArtePunkt

To ciepła opowieść o chłopcach uciekających od codziennych obowiązków w poszukiwaniu beztroskiej krainy z marzeń. Spotkania z bobrem, pelikanem, osłem, czy kobietą na wzgórzu uczą dzieci szacunku do pracy, miłości do bliskich i tego, że "nie wszystko złoto, co się świeci". Po powrocie do domu chętnie się uczą, pomagają matce, a przy pracy nucą: "Nie trzeba aż księżyca z nieba kraść, żeby się prawdą najpiękniejsza stała baśń!"

 

10 lutego, godzina 17.oo

"PINOKIO" Teatr ArtePunkt

To niezwykły pajacyk, który potrafi mówić, poruszać się i myśleć. Wyrzeźbiony z drewna przez dobrego Dżeppetto, przysparzał mu niemało kłopotów i przykrości aż w końcu opuścił go i poszedł w świat. Spotkało go tam mnóstwo nie zawsze miłych przygód, które jednak wiele go nauczyły i które z pewnością również Wam dadzą dużo do myślenia... Spektakl grany jest w czterech technikach lalkowych, urozmaicony ilustracją muzyczną oraz piosenkami. Adresowany jest do młodszej widowni dziecięcej.

 

11 lutego, godzina 16.3o

BAL NA FINAŁ

w programie m.in. rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Bajki z szuflady", zabawy taneczne i ruchowe

 

SPEKTAKLE TEATRALNE BILET 5 ZŁ

(Przedsprzedaż biletów w ZOK - pokój 201)

oraz PRZED SPEKTAKLEM

 

POZOSTAŁE ZAJĘCIA WSTĘP WOLNY
 


www.wimbp.zgora.pl


Wyświetl większą mapę
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu