Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Jose Torres na Walentynki

Data: N. 13 Lut, 2011 19:00

news365.pl


 

"PODRÓŻ SENTYMENTALNA"
Jose TORRES
na WALENTYNKI


13 lutego (niedziela), godzina 19.00
Hydro(za)gadka, Zielonogórski Ośrodek Kultury, ul. Festiwalowa 3
Cena biletu 20 zł
Bilety do nabycia: WWW.ABILET.PL, ABIPLUS, AT Skowronek, bileteria MUZ-ART, Bumtarara, ODKRYWCA Biuro Podróży, MEGA TOURS Biuro Podróży, ZOK.

Podczas koncertu w zielonogórskiej Hydro(za)gadce, Jose Torres zabierze widzów
w podróż po wielu zakątkach świata i jego życia, które pośród dźwięków muzyki zaprowadziło go do Polski i tu dało drugi dom. W PODRÓŻY SENTYMENTALNEJ odnajdziemy radość życia, jakie Jose Torres wiedzie pośród nas, ale i tęsknotę za rodzinną Kubą, której przez panujący tam system totalitarny nie może zobaczyć już od ponad trzydziestu lat.
Podczas tego walentynkowego wieczoru, nie zabraknie utworów przepełnionych emocjami, miłością. Ta zima będzie lżejsza dzięki tej Podróży.

Jose TORRES artysta pochodzący z Kuby, wirtuoz instrumentów perkusyjnych od wielu lat zamieszkały na stałe
w Polsce. Założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej Jose Torres y Salsa Tropical. Występując od ponad 25 lat na polskiej scenie muzycznej współpracował z wieloma gwiazdami estrady m.in. Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Maanam-em, Ryszardem Rynkowskim, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy i wieloma innymi. Koncertował i nagrywał również z czołówką muzyków jazzowych: Tomaszem Stańko, Wojciechem Karolakiem, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną, Leszkiem Możdżerem.
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu