Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
08 Luty 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Ferie z radiem i policją..

Data: So. 29 Sty, 2011 8:00

news365.pl


W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze wspólnie z Radiem Zachód, zapraszają na inaugurację  wypoczynku zimowego jutro, 29 stycznia od godz. 8.00 w siedzibie Radia Zachód.

Jutro, 29.01.br. od godz. 8.00 w siedzibie Radia Zachód organizowane będą gry i zabawy dla dzieci pn. ?Zimowe niebezpieczeństwa?, a od godz. 9.00 na antenie i poza nią przeprowadzane będą konkursy pn. ?Ferie słoneczne i bezpieczne?.

Partnerami przedsięwzięcia są: Polski Związek Motorowy, Lubuska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Polskie Koleje Państwowe.

Zapewniamy 120 minut udanej zabawy.

W dniu 12.02.br., na zakończenie ferii, impreza zostanie powtórzona, a dodatkowo jako atrakcję dla dzieci zapewniamy udział specjalistycznego samochodu z Wydziały Ruchu Drogowego KWP w Gorzowie Wlkp. przeznaczonego do realizacji działań prewencyjnych. Samochód wyposażony jest w sprzęt edukacyjny, z którego mogą korzystać dzieci i młodzież.


www.wimbp.zgora.pl
zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu