Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
02 Lipiec 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Warsztaty stylizacyjne w Klubie Mam

Data: Śr. 2 Lut, 2011 16:30 - 20:00
Czas trwania: 3 Godziny 30 Minuty

news365.plKlub Mam oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Oddział w Zielonej Górze zapraszają 2 lutego 2011 r. w godz. 16.30-19.00 na bezpłatne zajęcia stylizacyjne ph. ?Być Matką i Kobietą, czyli w poszukiwaniu kobiecej mocy?. Zajęcia przeniosą Panie ? mamy najmłodszych dzieci, w kobiecy świat, pełen kształtów, kolorów, fasonów i tkanin.
Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, podczas którego Panie poznają najważniejsze zagadnienia stylizacji ubioru, kompozycji stroju z uwzględnieniem dodatków i deseni. Uczestniczki warsztatów zapoznają się z różnymi typami sylwetek oraz sklasyfikują swój typ, dowiedzą się także jakie znaczenia mają kolory, jak działają i jak są sklasyfikowane w hierarchii kolorów eleganckich i sportowych.
Zajęcia poprowadzi Anna Mazurkiewicz, trener biznesu i właściciel Selective Image Consulting, firmy specjalizującej się w szkoleniach wizerunkowych (www.sic-szkolenia.pl).
Anna Mazurkiewicz z wykształcenia jest polonistką i dyplomowanym trenerem, ukończyła studia Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Wizaż I i II stopnia- z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku w Warszawie.
Spotkanie odbędzie się w Filii nr 11 przy ul. Ptasiej 32.
Ze względu na ograniczona liczbę miejsc, prosimy o zgłoszenia mailowe na adres klubmam@wimbp.zgora.pl lub telefoniczne (068 45 32 619, 602 11 69 31).

Warsztaty realizowane są w ramach projektu ?Być Matką i Kobietą, czyli w poszukiwaniu kobiecej mocy? w ramach programu ?Wspieramy Mamy
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu