Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
31 Styczeń 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

ZENtrum na Rock Nocą

Data: Pn. 31 Sty, 2011 20:00

news365.pl


W Poniedziałek 31 stycznia 2011 o godz. 20.00 zapraszamy do zieonogórskiego klubu "4 Róże dla Lucienne" na koncert eliminacyjny Festiwalu Rock Nocą. Tym razem zobaczymy i usłyszymy zielonogórską formację ZENtrum. Jak pisze zespół o sobie: upraszczając, można by podpiąć to, co robimy, pod etykietkę "folk-rocka", bo gramy muzykę przeważnie akustyczną, w której istotną rolę odgrywają teksty. Wstęp na koncert jest wolny !!!
Wszyscy pochodzimy z tego samego Wszechświata, o którego centrum opowiada jedna z naszych piosenek. Mieszkamy w Zielonej Górze i okolicach, gramy ze sobą od ok. dwóch lat, a muzyka, jaka powstaje w naszym skromnym gronie, świadomie ucieka wszelkim ustatkowanym określeniom. Upraszczając, można by podpiąć to, co robimy, pod etykietkę \"folk-rocka\", bo gramy muzykę przeważnie akustyczną, w której istotną rolę odgrywają teksty. Mamy za sobą występy zarówno w Zielonej Górze, jak i Nowej Soli, Wrocławiu (na festiwalu \"Musica Poetica\") i Warszawie (w Wielkim Finale Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej)


Andriej Kotin - gitara, wokal, harmonijka ustna
Johny - conga
Marcin Gryszczuk - bas
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu