Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
31 Styczeń 2023
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Otwarcie sklepu kibica Zastalu

Data: Pn. 31 Sty, 2011 16:00

 

news365.plW poniedziałek o godz. 16.00 w hali CRS zostanie oficjalnie otwarty "SKLEP KIBICA Zastalu Zielona Góra". Podczas uroczystego otwarcia zawodnicy naszej drużyny będą doradzali kibicom w zakupie klubowych gadżetów.

Udział w spotkaniu wezmą: Walter Hodge, Chris Burgess, James Maye, David Burgess, Marcin Flieger i Maciej Raczyński. W dniu oficjalnego otwarcia każdy kibic, który kupi gadżet klubowy otrzyma kalendarz z autografami zawodników. W sklepie kibica dostępnych jest wiele atrakcyjnych upominków z logo naszego klubu, min. repliki strojów meczowych Nike, koszulki Nike, szaliki, bluzy, smycze, czapki, kalendarze czy naklejki. Dodatkową zachętą dla kupujących gadżety powinna być możliwość wygrania roweru o wartości 1000zł. Ma to związek z trwającą akcją "Żyj zdrowo na sportowo z Zastalem". Przypominamy, że w ramach tej akcji, każdy kto kupi gadżet, wypełni kupon konkursowy i wrzuci do urny znajdującej sie w SKLEPIE KIBICA weźmie udział w losowaniu roweru podczas meczu z Energą Czarnymi Słupsk 6 lutego.
 


www.wimbp.zgora.pl

 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu