Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
04 Czerwiec 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Walentynki z KPH

Data: Pn. 14 Lut, 2011 14:14

news365.pl


 

Spędź walentynki w tym roku nie tylko na różowo, pokaż swojej ukochanej, ukochanemu, partnerowi, partnerce, chłopakowi, dziewczynie, mężowi, żonie lub przyjacielowi, rodzinie, że miłość ma wiele kolorów, jest nie tylko różowa ale występuje we wszystkich kolorach tęczy. Pokaż w ten sposób, że każdy ma prawo do miłości nieważne kogo i w jaki sposób kocha.

14 lutego o godzinie 14:00 zapraszamy Was na zielonogórski deptak, tam znajdziecie naszych wolontariuszy i wolontariuszki, którzy w ten dzień każdemu wręczą nietypową kartkę walentynkową.

Od godziny 14:14 rozpoczynamy maraton pisania listów do włodarzy RP z apelem o przyjęcie ustawy o rejestrowanych związkach partnerskich! Przyjdź i wyraź swoje poparcie! Czekamy na Ciebie w Zielonej Jadłodajni [ul. Kupiecka 5]!

O godzinie 16:00 zapraszamy Was na symboliczną akcję "Miłość na kłódkę". Spotykamy się pod pomnikiem chłopca z koniem przy Palmiarni. Zabierzcie ze sobą kłódki! Każdy z Was będzie mógł zakłódkować swoją Miłość na jedynej różowej ławeczce w Zielonej Górze!


 


 

www.wimbp.zgora.pl 
 

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu