Twój pomysł na news
START
KALENDARZ
MEDIA
Poradnik prasowy
Książka teleadresowa
ORGANIZUJESZ?
Poradnik
Adresy redakcji
FAQ
NEWS365.PL
Jesteś tutaj:
Strona główna
KALENDARZ
Wybierz obszar :
województwo lubuskie (wszystkie powiaty)
Zielona Góra, powiat zielonogórski
Gorzów Wielkopolski, powiat gorzowski
powiat krośnieński
powiat międzyrzecki
powiat nowosolski
powiat słubicki
powiat strzelecko-drezdenecki
powiat sulęciński
powiat świebodziński
powiat wschowski
powiat żagański
powiat żarski
29 Marzec 2024
Widok miesięczny
Widok tygodniowy
Widok dzienny
Płaski widok
Kategorie
Szukaj
zapisz jako iCal
Drukuj
- Kategoria -
Norwid
Społeczne
Polityka
Kultura
Religia
Zdrowie
Sport
Nauka
Ogólna
Gospodarka
Samorząd
Edukacja
Rozrywka
Kalendarium
Uroczystości
Biblioteka
- Powiat -
Strzelce Kraj.
Żagań
Żary
Międzyrzecz
Wschowa
Nowa Sól
Krosno Odrzańskie
Sulęcin
Słubice
Gorzów Wlkp.
Świebodzin
Zielona Góra
Widok miesięczny
piątek, marzec 29, 2024
kwiecień 2011
maj 2011
czerwiec 2011
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
17
kwiecień 2011
kwiecień 2011
kwiecień 2011
kwiecień 2011
kwiecień 2011
kwiecień 2011
1
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa
19:00
Obchody 1-maja
13:00
Majówka na "Dzikiej Ochli"
10:00
Demonstracja w Nowej Soli
12:00
18
2
Spotkanie fanów dryżyny Urszuli Dudziak
15:00
3
ODWOŁANA - Majówka przy Amfiteatrze
12:00
Majówka na "Dzikiej Ochli"
16:00
Msza w intencji Ojczyzny
11:00
Zgromadzenie przed Obeliskiem Konstytucji 3 Maja
12:15
4
Konferencja prasowa w Urzędzie Marszałkowskim
14:30
Egzamin maturalny z języka polskiego
9:00
Konferencja ZKŻ
13:30
5
Kompas Filmowy
20:00
Happening przy Ratuszu
11:00
Konferencja prezydenta ws. trybuny K
13:00
Spotkanie ws. oznakowania mienia drogowego
10:00
Wręczenie Krzyży Zasługi dla honorowych krwiodawców.
11:00
6
Koncert na 4 waltornie
19:00
Wojewódzki Dzień Bibliotekarza i Bibliotek
12:00
Konferencja prasowa OPZL
10:00
Briefing: WiMBP im. C. Norwida
11:00
KAT & Roman Kostrzewski
9:00
7
Nordic Walking
10:00
Majówka z Medykiem
9:00
Dzień Otwartych Drzwi w Gimnazjum nr 6
10:00
Kiermasz książek wydawnictwa Pro Libris
12:00
Halina Bendyk i Marco Antonelli w Hydrozagadce
19:00
Wystawa Patricii Walter
18:00
8
Rocznica zkończenia II wojny
15:00
Targi Końskie w Ochli
11:00
19
9
Konferencja naukowa "Zaufanie - dylematy egzystencjalne"
9:30
Tydzień Bibliotek - "Rękopis znaleziony w Saragossie"
18:00
"Fantastyczność i cudowność" - konferencja naukowa
10:00
Przegląd Mistrza Pięknego Czytania
15:30
Kiermasz książek wydawnictwa Pro Libris
14:00
Poznajemy elektroniczne katalogi WiMBP
11:00
Przegląd Dziecięcej Twórczości Teatralnej
9:00
Wystawa Ryszarda Otręby
12:00
Konferencja prasowa na UZ
12:30
Konferencja w Urzędzie Marszałkowskim
14:30
10
Przegląd Dziecięcej Twórczości Teatralnej
9:00
Konferencja naukowa "Zaufanie - dylematy egzystencjalne"
10:00
"Fantastyczność i cudowność" - konferencja naukowa
10:00
"Franklin i książka z biblioteki" - warsztaty plastyczne
17:00
Warsztaty szybkiego czytania w Norwidzie
18:00
"Witaj, majowa jutrzenko" koncert w Tygodniu Bibliotek
17:00
Konferencja politologiczna na UZ
9:00
Wykład w KIK
19:00
Kolorowe Dni w Gimnazjum nr 6
8:00
Hugo Race w Zielonej Jadłodajni
20:00
11
Krzysztof Koziołek w Filii nr 1
16:00
Otwarcie Muzeum Ilustracji Książkowej
12:00
Szkolenie dot. energetyki solarnej
10:00
Warsztaty malowania na szkle
15:00
Środa studencka w Strasznym Dworze
21:00
Studium Wiedzy o Sztuce i Historii
16:00
Spotkanie nauczycieli - bibliotekarzy
11:00
Międzyszkolny Turniej Taneczny
14:00
Targi Pracy w PWSZ
9:30
Gimnazjalny Festiwal Kabaretu
11:00
Filmożarcie z Filmową Górą
19:00
12
Kompas Filmowy
20:00
Konferencja informacyjna w Urzędzie Marszałkowskim
9:00
Co można zobaczyć na zielonogórskim niebie?
11:00
"Kazimierz Dolny - w reporterskim skrócie"
17:30
Leszek Długosz w Norwidzie
18:00
Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka
10:00
Wystawa "Słońce - źródło życia i energii"
18:30
Foto Day na UZ
16:00
Konferencja prasowa PNCPiIT
10:00
Konferencja prasowa ws. Leroy Merlin
13:00
Wystawa w Galerii Młodych
17:00
Juwenalia 2011 w Sulechowie
10:00
Nowa Fala Kina Rumuńskiego
20:00
Koncert jubileuszowy w Filharmonii
9:00
13
Konkurs dla szkół średnich
10:00
Swing Party
21:00
Electrohead party
20:00
Otwarcie wystawy Jacka Wesołowskiego
17:00
Żywa Biblioteka
16:00
Spotkanie ws. ożywienia starówki
18:00
Głośne czytanie: znani - dzieciom
12:00
14
Zebranie członków OZPTD
12:00
Polska Biega
11:00
DJ Mental Cut
21:00
Nordic Walking
10:00
Mistrzostwa Miasta w Tenisie
9:00
Święcenia diakonów
11:00
Nordic Walking szlakiem Wału Zielonogórskiego
12:00
Badanie trybuny "K"
12:00
Zajęcia plastyczne dla dzieci
12:00
Rowerowa wyprawa do Żagania
9:00
Piknik charytatywny z Falubazem
10:00
15
Wystawy w galerii BWA
11:00
Majówka w Ochli
11:00
Koncert KAT
19:00
Koncert New Life'm z Natalią Niemen
19:30
Rowerowa wyprawa do Ołoboka
10:00
J. Pospieszalski i E Stankiewicz w Nowej Soli
13:30
Wręczenie Krzyży Zesłańców Sybiru
11:00
20
16
Przegląd Mistrza Pięknego Czytania
15:30
Sesja Sejmiku Województwa
15:30
J. Pospieszalski i E Stankiewicz w Zielonej Góze
11:00
Konferencja PO
13:00
Konferencja prasowa NSZZ Solidarność
13:00
Wystawa z okazji 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego
16:30
17
Konferencja prasowa w WiMBP
10:00
Konferencja "Biblioteka - miejsce aktywne"
11:00
Wykład w KIK
19:00
J. angielski w mediatece "Góra Mediów"
18:30
Dni Sportu Studenckiego
11:00
18
Dziękczynienie za beatyfikację
18:00
Parada Bachanaliowa
12:00
Oficjalne otwarcie Bachanaliów 2011
13:00
Międzynarodowy Dzień Muzeów
0:00
19
Występy artystyczne w "Nowicie"
17:00
Kongres urzędników stanu cywilnego
9:30
Projekcja filmu "8 w poziomie"
20:00
Konferencja prasowa Caritas
10:00
Konferencja prasowa winiarzy
12:00
Happening Ubieramy Zieloną Górkę
17:00
Debata nt. Aglomeracji Zielonogórskiej
12:45
Konferencja prasowa na UZ
12:00
20
FUMA - koncert konkursowy
17:00
"Narkotyki? Nie biorę! Czytam książki"
10:00
Seminarium w bibliotece w Kargowej
10:00
Konferencja prasowa w Auchan
12:00
Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta
14:00
Konferencja prasowa nt. kopalni odkrywkowych
10:30
Konferencja prasowa ws. Dni Województwa
9:30
21
FUMA - koncert galowy
19:00
Rosyjska noc w muzeum
17:00
Piknik motoryzacyjny w Starym Kisielinie
10:00
Nordic Walking
10:00
22
Turniej Tenisa Stołowego
10:00
21
23
Przegląd Mistrza Pięknego Czytania
15:30
Wieczór piosenek Anny German
19:00
Oddanie budynku KTBS
11:00
Konferencja NSZZ Solidarność
12:00
Znakowanie rowerów
12:00
24
Premiera w Lubuskim Teatrze
19:00
Ucieczka od wolności. PZPR w Zielonej Górze
18:00
Konferencja prasowa w Lubuskim Teatrze
9:30
Spotkanie z mężem Anny German
18:00
Wykład w KIK
19:00
25
Spotkanie w DKK z Marcinem Pałaszem
9:30
Wystawa fotograficzna
19:00
Ruszają Dni on-line na UZ
8:00
26
Spotkanie w DKK z Marcinem Pałaszem
18:00
Wieczór kabaretowy
20:00
Andrzej Seweryn w Norwidzie. Bilety jeszcze dostępne
18:00
Warsztaty rękodzielnicze
14:00
27
Koncert jubileuszowy w Filharmonii
19:00
Występ zespołu "Winne Gronka" w SDK "Nowita"
17:00
Turniej gry "Tekken 6" w mediatece Góra Mediów
16:00
28
Ruszają Mistrzostwa Miasta w Tenisie
9:00
Nordic Walking
10:00
29
Ginące Zawody w Ochli
9:00
22
30
Czytanie dramatu Pawła Demirskiego
19:00
E. Minge i G. Halama na konkursie w EGS
11:00
31
Gala wręczenia nagród dziennikarskich
19:00
czerwiec 2011
czerwiec 2011
czerwiec 2011
czerwiec 2011
czerwiec 2011
Kategorie
Powiaty
Strzelce Kraj.
Żagań
Żary
Międzyrzecz
Wschowa
Nowa Sól
Krosno Odrzańskie
Sulęcin
Słubice
Gorzów Wlkp.
Świebodzin
Zielona Góra
Norwid
Społeczne
Polityka
Kultura
Religia
Zdrowie
Sport
Nauka
Ogólna
Gospodarka
Samorząd
Edukacja
Rozrywka
Kalendarium
Uroczystości
Biblioteka
Szukaj w kalendarzu