9
Konferencja naukowa "Zaufanie - dylematy egzystencjalne" 9:30
Tydzień Bibliotek - "Rękopis znaleziony w Saragossie" 18:00
"Fantastyczność i cudowność" - konferencja naukowa 10:00
Przegląd Mistrza Pięknego Czytania 15:30
Kiermasz książek wydawnictwa Pro Libris 14:00
Poznajemy elektroniczne katalogi WiMBP 11:00
Przegląd Dziecięcej Twórczości Teatralnej 9:00
Wystawa Ryszarda Otręby 12:00
Konferencja prasowa na UZ 12:30
Konferencja w Urzędzie Marszałkowskim 14:30
|
10
Przegląd Dziecięcej Twórczości Teatralnej 9:00
Konferencja naukowa "Zaufanie - dylematy egzystencjalne" 10:00
"Fantastyczność i cudowność" - konferencja naukowa 10:00
"Franklin i książka z biblioteki" - warsztaty plastyczne 17:00
Warsztaty szybkiego czytania w Norwidzie 18:00
"Witaj, majowa jutrzenko" koncert w Tygodniu Bibliotek 17:00
Konferencja politologiczna na UZ 9:00
Wykład w KIK 19:00
Kolorowe Dni w Gimnazjum nr 6 8:00
Hugo Race w Zielonej Jadłodajni 20:00
|
11
Krzysztof Koziołek w Filii nr 1 16:00
Otwarcie Muzeum Ilustracji Książkowej 12:00
Szkolenie dot. energetyki solarnej 10:00
Warsztaty malowania na szkle 15:00
Środa studencka w Strasznym Dworze 21:00
Studium Wiedzy o Sztuce i Historii 16:00
Spotkanie nauczycieli - bibliotekarzy 11:00
Międzyszkolny Turniej Taneczny 14:00
Targi Pracy w PWSZ 9:30
Gimnazjalny Festiwal Kabaretu 11:00
Filmożarcie z Filmową Górą 19:00
|
12
Kompas Filmowy 20:00
Konferencja informacyjna w Urzędzie Marszałkowskim 9:00
Co można zobaczyć na zielonogórskim niebie? 11:00
"Kazimierz Dolny - w reporterskim skrócie" 17:30
Leszek Długosz w Norwidzie 18:00
Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka 10:00
Wystawa "Słońce - źródło życia i energii" 18:30
Foto Day na UZ 16:00
Konferencja prasowa PNCPiIT 10:00
Konferencja prasowa ws. Leroy Merlin 13:00
Wystawa w Galerii Młodych 17:00
Juwenalia 2011 w Sulechowie 10:00
Nowa Fala Kina Rumuńskiego 20:00
Koncert jubileuszowy w Filharmonii 9:00
|
13
Konkurs dla szkół średnich 10:00
Swing Party 21:00
Electrohead party 20:00
Otwarcie wystawy Jacka Wesołowskiego 17:00
Żywa Biblioteka 16:00
Spotkanie ws. ożywienia starówki 18:00
Głośne czytanie: znani - dzieciom 12:00
|
14
Zebranie członków OZPTD 12:00
Polska Biega 11:00
DJ Mental Cut 21:00
Nordic Walking 10:00
Mistrzostwa Miasta w Tenisie 9:00
Święcenia diakonów 11:00
Nordic Walking szlakiem Wału Zielonogórskiego 12:00
Badanie trybuny "K" 12:00
Zajęcia plastyczne dla dzieci 12:00
Rowerowa wyprawa do Żagania 9:00
Piknik charytatywny z Falubazem 10:00
|
15
Wystawy w galerii BWA 11:00
Majówka w Ochli 11:00
Koncert KAT 19:00
Koncert New Life'm z Natalią Niemen 19:30
Rowerowa wyprawa do Ołoboka 10:00
J. Pospieszalski i E Stankiewicz w Nowej Soli 13:30
Wręczenie Krzyży Zesłańców Sybiru 11:00
|