Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
22 Wrzesień 2020
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wymień lumpa na dzień kobiet

Data: Wt. 8 Mar, 2011 8:00

news365.pl


 


Wymień Lumpa!
Z okazji Dnia Kobiet prezent od Zielonej Jadłodajni dla wszystkich babeczek. Zapraszamy ciuchomaniaczki, szafiarki, wszystkie, które lubią oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki.
Uwolnij szafę, bo na pewno na jej dnie znajdziesz coś, w czym już nie chodzisz lub nie możesz na to patrzeć, albo zwyczajnie już na Ciebie nie pasuje. Przyjdź z tym do Zielonej Jadłodajni i wymień lumpa.
Wymień Lumpa to wymiana ciuchów, gdzie Twoje zapomniane, niechciane i nienoszone znajdą odpowiednią dla siebie osobę, a i Tobie na pewno wpadnie coś w oko.
Wymienić można ubrania, dodatki, biżuterię i gadżety - warunek: muszą być czyste i w dobrym stanie. Oczywiście wymiana tylko w formie bezgotówkowej - lump za lumpa.

Rzeczy można przynosić od godz. 8 rano, będą eksponowane przez cały dzień, można więc wpaść i sobie coś upatrzyć, a wieczorem o godz. 20.00 zapraszamy na sfinalizowanie transakcji, prawdziwy babi targ, pierwszy babi ląd w Zielonej Jadłodajni.
Faceci - zawiadomcie zaprzyjaźnione babeczki...


www.wimbp.zgora.pl


zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu