Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
13 Czerwiec 2024
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora
Wydarzenia w 'Rozrywka'
czwartek, czerwiec 13, 2024

Wydarzenia ze świata rozrywki.

Nazwa wydarzenia

Data

Mikołaj w autobusie

www.news365.pl


Miejski Zakład Komunikacji w Zielonej Górze i lokalni Sponsorzy wzorem

lat ubiegłych organizują w dniu 6 grudnia akcję ?MIKOŁAJ W AUTOBUSIE?.

W czasie przejazdów specjalnie ustrojonym autobusem przez miasto

Mikołaje będą zabawiać dzieci i częstować je słodyczami.

?Autobus Mikołajkowy? będzie kursował na trasie: ZAWADZKIEGO - Ptasia

- Wyszyńskiego - al. Wojska Polskiego - Boh. Westerplatte - Dworzec PKP - Staszica -

Waryńskiego - Podgórna ? Szosa Kisielińska ? Os. Pomorskie - OS. ŚLĄSKIE.

i wykona po cztery kursy z pętli:

przy ul. Zawadzkiego o godz.: 11:00, 12:30, 14:00

na os. Śląskim o godz.: 11:50, 13:20, 14:50, 15:30 i 16:20.

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO WSPÓLNEJ ZABAWY

W internecie:
www.mzk.zgora.pl
Mikołaj w zielongórskim autobusie
 

www.wimbp.zgora.pl

 

poniedziałek, grudzień 06, 2010 12:00
To wydarzenie powtarza się

Miejski Sylwester

news365.pl


 

Zielonogórski Ośrodek Kultury zaprasza na wspólne przywitanie Nowego Roku (31 grudnia, godz. 23.00 - 1.00, parking Centrum Biznesu). Razem w Nowy Rok to pełne muzyki i zabawy wydarzenie, podczas którego przed publicznością zaprezentuje się gwiazda wieczoru Jacek STACHURSKY z towarzyszeniem Formacji SPOKO, a Romek AWIŃSKI i jego "Dyskoteka Dorosłego Człowieka" przeprowadzi nas muzycznie przez lata siedemdziesiąte po współczesność. Życzenia noworoczne podczas niepowtarzalnej oprawy pirotechnicznej złoży mieszkańcom Prezydent Miasta.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników imprezy ruch kołowy na ulicy Bohaterów Westerplatte zostanie wstrzymany od godziny 22.00 do 2.00 (1 stycznia 2011 r.). Z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. Westerplatte na odcinku od ul. Kupieckiej do ul. Ułańskiej.


 

W internecie:

Razem w Nowy Rok 2011 czyli sylwester dla zielonogórzan (źródło: Zielonogórski Ośrodek Kultury)
http://www.stachursky.org/


www.wimbp.zgora.pl

 


Wyświetl większą mapę

sobota, styczeń 01, 2011 0:00
To wydarzenie powtarza się

Moskiewski Cyrk na lodzie

news.365.pl


Fascynujące show dla dorosłych i dzieci

To synteza perfekcyjnych ewolucji cyrkowych w połączeniu z choreografią, akrobatyką, a także "duża dawka humoru". Łączy w sobie elementy rewii, cyrku i mistrzowskiej jazdy na łyżwach.
Doskonała i oryginalna muzyka (m.in. rosyjski folk w rytmie rock-roll'a), choreografia - pełna indywidualnych popisów - zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie oraz jako ciekawostka - jazda na koturnowych łyżwach, co stanowi absolutne nowum i jednocześnie świadczy o wielkiej maestrii wykonawców.
A wszystko to w pięknych, kolorowych, oryginalnych kostiumach, z wykorzystaniem efektów świetlnych, co tworzy niepowtarzalne widowisko.

Artyści to przede wszystkim mistrzowie jazdy figurowej na lodzie, a także absolwenci Moskiewskiej Szkoły Akrobacji Cyrkowej i Wyższych Szkół Baletowych.

Żywe tempo, sportowe ewolucje, liczne gagi klownów sprawiają, że od samego początku publiczność zostaje wciągnięta w znakomitą zabawę i nic zatem dziwnego, że brawom i bisom zwykle nie ma końca!

Moskiewski Cyrk na Lodzie wojażował m.in. po Kanadzie, Japonii, gościł w Emiratach Arabskich, znany jest również bardzo dobrze w Europie i na Wyspach Brytyjskich.

CENY BILETÓW

90,00 zł
płyta, rzędy 1-12
sektory G1, G2, G3

65,00
płyta, rzędy 13-19
sektory R 6,7,8,9,10 /z wyjątkiem pierwszych rzędów/
sektory E3,E4,E5
sektory J1, J2, V
sektory F1, F2, H1, H2

45,00
sektory L3, L4, L5
sektory M1, M2, M3, M4

Bilety można kupować w internecie na www.ticketpro.pl
Indywidualnie w Zielonej Górze w sklepie muzycznym MUZ ART i sklepie muzycznym BUMTARARA /oba w centrum miasta przy markecie Piotr i Paweł/
Ponadto bilety są do nabycia w Sulechowie, Świebodzinie, Żaganiu
Bilety zbiorowe i wszelkie szczegółowe informacje pod telefonem 603 759 959, mailem: mirapl@wp.pl

poniedziałek, styczeń 24, 2011 18:30
To wydarzenie powtarza się

Kulig w Ochli

news365.plW sobotę 8 stycznia Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze z/s w Ochli zaprasza na kulig, otwarty dla wszystkich chętnych. W godzinach od 11.00 do 15.00 będą kursowały nasze sanie po skansenie oraz przyległym lesie. Czekający na swoją kolej będą mogli rozgrzać się przy ognisku. Zachęcamy także do zabrania czegoś na ruszt.
 


www.wimbp.zgora.pl


Wyświetl większą mapę
sobota, styczeń 08, 2011 12:00
To wydarzenie powtarza się

Kabaret Hlynur - PREMIERA !

news365.pl


 

W lipcu i listopadzie 2010 hlynur zagrał w klubach "Kawon" i "Gęba" dwa poligony z nowymi skeczami. Skecze te przebraliśmy, poprawiliśmy i oto jest - nasz nowy program. Cieszymy się, bo to przecież nowy program, cieszymy się bo w tym programie będziemy eksperymentować. Wy też powinniście się cieszyć, bo będziecie eksperymentować razem z nami. Eksperymentować? Jak to? Niejeden zapyta. Otóż będziecie mieli wpływ na nasze skecze. Wy będziecie mówić, a my będziemy słuchać i wprowadzać wasze sugestie w życie czyli na scenę.

Nie będziemy zdradzać szczegółów, więc przybywajcie i dajcie się zaskoczyć. Gwarantujemy: Tomka Peliwo z gołymi nogami, Michała Zenknera z gołą klatą, Mateusza Czechowskiego, który podaje rozmiar, Bartosza Klauzinskiego, który zaimprowizuje hip hop.... yyy...pomyłka, tego nie gwarantujemy i Ewę Stasiewicz w roli grubej, starej kioskarki.

Piwnica Artystyczna Kawon
Start: 20:00
Bilety: 10 złW Internecie:
http://www.hlynur.pl

W Norwidzie:

Kabaretowe Whi is Who / ROTA . - Nazwa aut. Dorota Żuberek. - Il. //  Gazeta Wyborcza - Gorzów Wlkp., Zielona Góra. - 2 XII 2005, nr 280, s. 6 ; 9 XII 2005, nr 286, s. 7

M.in. zielonogórskie kabarety: Ciach, Hlynur, Jurki, Profil, Słuchajcie oraz inne uczestniczące w I Festiwalu Kabaretu w Zielonej Górze.

 

www.wimbp.zgora.plWyświetl większą mapę
poniedziałek, styczeń 17, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Wieczór z salsą

news365.pl


 

Salsa Con Timba Club oraz Piekarnia Cichej Kobiety zapraszają wszystkich chętnych, tańczących i nietańczących, odważnych i tych lekko nieśmiałych, na cykliczne animowane imprezy w rytmach gorącej i dynamicznej salsy, zmysłowego i płynnego mambo, z odrobiną reggaetonu oraz nutką uwodzicielskiej bachaty i zakręconego merengue.


Wstęp wolny.W Internecie:
http://www.salsainfo.pl

W Norwidzie:

Taniec : [poznaj różne tańce - od baletu klasycznego do flamenco] / Andree Grau ; [tł. z ang. Magdalena Koziej-Ostaszkiewicz]. - Warszawa : "Arkady", 2001.

Tańcz z nami ! / Anna Sułowska ; współpraca Grażyna Woźniczko. - Wyd. 2. - Bydgoszcz : "Pomorze", 1989.www.wimbp.zgora.plWyświetl większą mapę
środa, styczeń 19, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Kabaretowy Wieczór Improwizowany

news365.plKlub "GĘBA" zaprasza na:

Kabaretowy Wieczór Improwizowany NR.2

"czwartek 13"


Wystąpią: Zenkner, Pietruszka, Klauziński, Marciniak, Peliwo, Piróg, Czechowski, Haselhof, Sobański, Łupak.


za ile? - 5zł
 


W Internecie:
http://www.geba.izgo.pl/

W Norwidzie:
Nie tylko ... kabaret Potem / Władysław Sikora. - Wrocław : "Croma", 1998.
 


www.wimbp.zgora.plWyświetl większą mapę
czwartek, styczeń 13, 2011 22:00
To wydarzenie powtarza się

Noworoczny turniej na konsolę PS3

news365.pl

W dniu 19 lutego (sobota) 2011 r. o godz. 12.00 mediateka Góra Mediów w Zielonej Górze zaprasza wszystkich chętnych do udziału w wirtualnym turnieju na konsolę PlayStation 3.
Areną zmagań będą realia gry Tekken 6, która jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych tytułów traktujących o sztukach walki na konsole.
Zachęcamy do zabawy wszystkich chętnych, którzy chcieliby skonfrontować swoje umiejętności z innymi uczestnikami wybierając jedną z 40 postaci w grze!
Zwycięzca oprócz uzyskania tytułu lokalnego mistrza gry, zostanie obdarowany przez mediatekę darmowym abonamentem upoważniającym go do korzystania ze zbiorów Góry Mediów przez pół roku. Ponadto zaopatrzymy go w pakiecik gadżetów.
Turniej odbędzie się w oddziale mediateki (I piętro) w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. C. Norwida w Zielonej Górze.

Więcej informacji znajdziecie w mediatece, na forum strony internetowej www.goramediow.pl lub pod nr telefonu 68 45 32 615.

Zapraszamy wszystkich serdecznie.


www.wimbp.zgora.pl

sobota, luty 19, 2011 12:00
To wydarzenie powtarza się

KNPNTRRSTN feat. MNSLBK

news365.plPo dłuższej przerwie Klub Straszny Dwór zaprasza na party spod znaku KNAJPENTERRORISTEN! Będzie jeszcze bardziej alternatywnie i tanecznie. Dodatkowo specjalny Gość, który w ostatnich latach stał się jednym z głównych produktów eksportowych Zielonej Góry - Monosylabikk!

MONOSYLABIKK (Kitty-Yo Rec.)
KNAJPENTERRORISTEN (żołądkowa gorzka rec.)


MONOSYKLABIKK:
Od 2006 roku Filip Kaniecki w projekcie Monosylabikk wycina i wkleja sample układając je w muzyczne kolaże, w 2007 roku został zauważony przez berlińską wytwórnię Kitty-Yo, która wydała jago długogrający album. Grał m.in. w Londynie, Rennes, Lipsku, Katowicach, Wrocławiu oraz Poznaniu obok, takich artystów jak Squarepusher, Four Tet, Hudson Mohawke, Max Tundra, Sebastian (Ed Banger), Birdy Nam Nam oraz wielu innych. W 2010 roku został zaproszony na Red Bull Music Academy w Londynie po czym znalazł się na składance wydawanej przez Dublab (Los Angeles), obok takich artystów jak Caribou czy Andrew Pekler.

Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 10/15 pln; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19 lat
 W Internecie:

http://www.myspace.com/monosylabikk/music
http://www.myspace.com/knajpenterroristen


www.wimbp.zgora.pl
sobota, styczeń 22, 2011 21:00
To wydarzenie powtarza się

14 Urodziny "4 Róż"

news365.pl14 Urodziny klubu - Urodzinowa Prywatka.

W najbliższą sobotę  (22.01) klub "4 Róże dla Lucienne" obchodzić będzie swoje 14 urodziny. Z tego powodu zapraszamy na Urodzinową Prywatkę, którą poprowadzi DJ Bartek. Impreza z konkursami, atrakcjami, muzyką takze na życzenie rozpocznie się 22 stycznia w sobotę o godz.20.00. Zapraszamy klubowiczów do świętowania !!!
 


www.wimbp.zgora.pl


sobota, styczeń 22, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Występ "Grupy Improwizacyjnej"

news365.plTym razem zielonogórska "Grupa Improwizacyjna 7x1" zaprosiła do udziału kolegów z Gdańska czyli bliźniaczą grupę "W gorącej wodzie kąpani"

Naszej ekipy nie trzeba nikomu przedstawiać a tu parę słów o gościach z Gdańska:

W GORĄCEJ WODZIE KOMPANI to niezależna grupa teatralna z Trójmiasta, zajmująca się sztuką improwizacji oraz wołaniem duchów ich prawdziwymi imionami. Impro to forma przedstawienia, w którym aktorzy grają bez przygotowanego wcześniej scenariusza. W tworzenie improwizowanego spektaklu zaangażowana jest pomysłowość tak występujących aktorów, jak i zgromadzonej publiczności. Widzowie narzucają, podpowiadają, sugerują kierunki, w których rozwijają się postaci i fabuła. Ta twórcza współpraca owocuje nieobliczalnymi i niepowtarzalnymi występami, na których przydaje się paczka głupawy oraz chusteczki do nosa.

Kompania to piękne kobiety i mądrzy mężczyźni: Ewa Czernowicz, Małgorzata Różalska, Małgorzata Tremiszewska, Magdalena Walaszczyk, Karolina Wróbel, Szymon Jachimek, Paweł Kukla, Łukasz Ławniczak, Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i wujek Wojciech Tremiszewski. W ich szeregach panuje jednocześnie patriarchat i matriarchat.
 

Start jak zwykle o 20:00

Bilety jak zwykle po 10 zł - do nabycie jak zwykle
 


www.wimbp.zgora.pl


 


środa, luty 09, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Karnawał z braćmi Czechami

news365.plBalety z sąsiadami czyli karnawał z braćmi Czechami
5 luty godz. 20:00 (sobota)

- współorganizator Stowarzyszenie Przyjaciół Piekarni C.K.
- do tańca gra czeska kapela UQ Band
- czeskie filmy, konkursy, niespodzianki poprowadzą dziennikarze Radia Zachód Krzysztof Rudkowski i Edward Mincer
- czeska kuchnia i napoje

Rezerwacja miejsc, bilety 20 zł.W Norwidzie:
Pepiki : dramatyczne stulecie Czechów / Mariusz Surosz. - Warszawa : "W.A.B.", 2010.www.wimbp.zgora.pl


Wyświetl większą mapę
sobota, luty 05, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Wieczór z salsą

news365.pl2 luty godz. 20:00 (środa) Piekarnia Cichej Kobiety
Salsa Con Timba Club oraz Piekarnia Cichej Kobiety zapraszają wszystkich chętnych, tańczących i nietańczących, odważnych i tych lekko nieśmiałych, na cykliczne animowane imprezy w rytmach gorącej i dynamicznej salsy, zmysłowego i płynnego mambo, z odrobiną reggaetonu oraz nutką uwodzicielskiej bachaty i zakręconego merengue.

Wstęp wolny.


www.wimbp.zgora.pl

niedziela, styczeń 02, 2011 20:00 - 21:00
To wydarzenie powtarza się

Meta rowerowej zimówk

news365.pl


Meta rowerowej zimówki
19 luty godz. 16:00 (sobota)

- przejazd rowerzystów przez miasto
- organizowany przez stowarzyszenie ?Rowerem do przodu?
- start: Plac Bohaterów godz. 15:00
- meta: podwórze Piekarni Cichej Kobiety
- ognisko, gorące potrawy i napoje, muzykawww.wimbp.zgora.pl
sobota, luty 19, 2011 16:00
To wydarzenie powtarza się

DJ Teskko w Strasznym Dworze

news365.pl


Klub Straszny Dwór, ul. Kazimierza Wielkiego 21, 65-001 Zielona Góra

DJ Teskko to Wojtek Furmaniak, rezydent wrocławskiego klubu Kamfora. Jest organizatorem cyklu breakowo-mashupowych imprez Live in the mix, podczas którego gościł m.in. Break da Funk, DJ-a Atemiego, Dreadsquad, Mr. Niceguya i DJ-a Inventa.

DJ, producent, eksploruje przede wszystkim szeroko rozumiany funk, funky breaks, breakbeat, ale inne połamańce (broken beat, uk funky, drum'n'bass), różnorakie odmiany hiphopu i wszystko, co jest związane z rytmem 4x4. Ma na koncie kilka różnorodnych i dobrze przyjętych miksów jak funkowy 'Middle bpm minimix of good groove catalogue' czy mixtape nagrany wraz z DJ-em Inventem. Miał przyjemność dzielić scenę z Jonem Kennedy'm (UK/Tru Thoughts), kolektywem Sunsetsoul (Niemcy/Sunsetsoul, Good Groove), Basement Freaksem (Grecja/Jalapeno, Good Groove), kolektywem Break da Funk, DJ Falconem, DJ Mentalcutem, Dreadsquadem, DJ Buszkersem, DJ Inventem, DJ Atemim, BMD i wieloma innymi. Grał w wielu polskich klubach, m.in Obiekcie Znalezionym, Huśtawce (Warszawa), City Hall (Szczecin), Plastelinie (Koszalin), Ministerstwie (Kraków), Cafe Mięsnej (Poznań), Papryce i Versalce (Sopot), Desdemonie (Gdynia), Strasznym Dworze (Zielona Góra) oraz wielu wrocławskich.

Muzyka: funky breaks, breakbeat, hiphop, b-more, uk funky, drum and bass
Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp:do 21.00 free, 5/10/15; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19lat

 


W Internecie:
http://www.mixcloud.com/teskko
http://soundcloud.com/teskkowww.wimbp.zgora.pl


Wyświetl większą mapę
sobota, luty 05, 2011 21:00
To wydarzenie powtarza się

Stand-up comedy w Kawonie

news365.plMiejsce: Kawon
Start: 20:00
Bilety: 20 zł (ulgowy 15 zł)

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. Do grupy najlepszych z polskich komików z pewnością należy właśnie ta trójka. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy, ale łączy ich jedno ? forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Kilka informacji o Abelardzie, Kasi i Kacprze:

Abelard Giza ? człowiek zdolny. Wszystko, co robi jest po prostu świetne. Kabaret Limo, w którym jest liderem, czy też zrealizowane filmy, z których każdy staje się hitem na youtube.com.

Jest również świetny w stand-upie. Nie boi się dotykać tematów ważnych.

Katarzyna Piasecka (http://katarzynapiasecka.pl/)? kobieta po trzydziestce, której ulubionym tematem stali się faceci. Z urokiem wytyka mężczyznom na przykład kulki ze skarpet porozrzucane po mieszkaniu. Jest obserwatorką życia codziennego. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.


Kacper Ruciński (http://kacperrucinski.pl/) ? młody, zdolny komik pochodzący z Malborka. W 2009 i 2010 roku zdobył nagrody na wszystkich festiwalach, na których się pojawił. Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w sprytny i inteligentny sposób. Ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym. Jest po prostu dobry.www.wimbp.zgora.pl

czwartek, luty 24, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

Kabaret "Nowaki" - premiera

news365.plKabaret Nowaki jest straconą nadzieją polskiej lekkoatletyki, skoków narciarskich i piłki nożnej. Za to rokują dobrze w pływaniu, oprócz Ady, która nieźle szyje na maszynie Łucznik model 340 (złoty medal na mistrzostwach krawieckich w Paryżu koło Białołęki). Dzięki temu, że kabaret Nowaki nie zaangażował się w te wszystkie dyscypliny sportowe, w których i tak nie osiągnąłby niczego, zaangażował całą energię w rozśmieszanie ludzi.


Skład kabaretu Nowaki jest trzy osobowy. A o to ich statystyki:

1. Adrianna Borek: sprawność 10, spryt 4, dziwactwo 76,


2. Tomasz Marciniak: energia 10, wodoodporność 3, potliwość 99
3. Kamil Piróg: ruchliwość 10, odwaga 8, gadanie od rzeczy 100.

Śmiało można stwierdzić, że w kabarecie Nowaki występuje czwarta zasada dynamiki (która notabene, nie występuje w przyrodzie). Zasada ta brzmi:

?Doświadczenie + świeżość = dobra zabawa"info: http://www.kabaretnowaki.pl/

Start: 20:00

Bilety: 15/ 20 zł
 


www.wimbp.zgora.pl

środa, luty 16, 2011 20:00
To wydarzenie powtarza się

DJ Benda w Strasznym Dworze

news365.plBenda - zapaleniec muzyczny z Poznania. Wesoły wielbiciel ciepłego, połamanego beatu. Przez lata wraz z Marginem tworzył duet DJ-ski Novi Players.

Grywa wiele imprez, przede wszystkim w Poznaniu, ale także w innych miastach (Kraków, Szczecin, Wrocław, Kalisz). Jego klubowe sety to ciekawa podróż w różne rejony muzyki, gdzie cieple deepowe brzmienia mieszaja się z funkowym groovem oraz energetycznym afro i brokenbeatem. Od 10 lat prowadzi także audycje autorską w poznanskim Radiu Afera. W latach 2008-2009 zajmował się m.in. organizacją koncertów w ramach Maltańskiej Sceny Muzycznej (wystąpili m.in. Evę Be i Thief z labelu Sonar Kollektiv, Electric Wire Hustle,Ye:Solar, Kamp!, Pink Freud). Obecnie prowadzi jeden z młodszych klubów w Poznaniu - Klub Opcja

Muzyka: funky breaks, breakbeat, hiphop
Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp:do 21.00 free, 5/10/15; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19latwww.wimbp.zgora.pl


sobota, luty 19, 2011 21:00
To wydarzenie powtarza się

Dj dMIT.RY w Strasznym Dworze

news365.pl


 

Wszystko zaczęło się w... Rosji. Urodził się chłopiec. Ale nie został tam zbyt długo i przeprowadził się do stolicy Czech, Pragi. Działy się złe rzeczy, ale pewnego dnia odkrył drogę do house-owego undergroundu. Biegając od jednej techno imprezy do kolejnej, przyszedł czas na electroclash i po kilku latach to nowe brzmienie totalnie go pochłonęło. Po wielu pytaniach z różnych stron dotyczących jego wiedzy o muzyce i po kilku propozycjach występu, postanowił się sprawdzić. Rozpoczął współpracę z Prague Indie Night Heartbeats i wypromował ich aż stali się bardzo popularnym comiesięcznym electro-obłędem. Minęły dwa lata odkąd zaczął pokazywać ludziom co jest najświeższe w klubowym świecie electro, pełnym basu, starych melodii rave, rytmów Baltimore/Baile Funk, grime break?ów i cokolwiek jeszcze możecie sobie wyobrazić. Dzięki kombinacji mody, zabawy, tańca oraz umiejętności łączenia prawie każdego stylu muzycznego podczas występu, możesz być pewien, że nie będzie nudno. Co więcej, nigdy nie będziesz pewny co usłyszysz na kolejnym gigu. Jest jak kameleon- podróżuje od jednej zatoki do kolejnej, aby znaleźć idealne połączenie dla oddania pełnych i barwnych odczuć podczas imprezy. Dlatego uwielbia długie sety. Granie imprez nie jest jedyną rzeczą jaką zajmuje się w Czechach. Bookowanie innych DJs i artystów występujących na żywo, jest jego kolejnym hobby i ma duży wkład w scenę klubową w Czechach. Oto dMIT.RY! Koleś, który nigdy nie sądził, że zostanie DJ-em.


http://soundcloud.com/dmit-ry
http://www.facebook.com/dj.dmit.ry?ref=ts
http://www.myspace.com/dmitrij

Oraz gospodarze imprezy - dobrze Wam znany duet WAH-WAH!
Czyli elektronika w najlepszym wydaniu. Zainspirowani najbardziej interesujacymi dzwiekami Paryża, Berlina, Londynu i Montrealu mixują głownie electro i masywny minimal, nie zamykając się przy tym na ładną, melodyjną elektronikę. Destrukcja parkietu jest niezmiennie celem numer jeden na kazdej ich imprezie. Tak będzie i tym razem ;-)


http://soundcloud.com/wah-wah
http://www.myspace.com/wahwahmuzik
http://www.facebook.com/pages/WAH-WAH/123204551065664 - like it?

Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 10/15; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19 lat


www.wimbp.zgora.pl

poniedziałek, luty 28, 2011 21:00
To wydarzenie powtarza się

Dj Mental Cut w Strasznym Dworze

news365.pl


Poznański DJ, producent, turntablista i organizator imprez od 1999 roku, wielokrotny uczestnik i zwycięzca zawodów ITF. Wice-mistrz Polski w beat-jugglingu. Wcześniej kojarzony bardziej ze sceną hip-hopową. Dziś nieodłączny element polskiej sceny muzyki klubowej.

Czołowy przedstawiciel Baltimore Club Music w Europie. Jeden z najbardziej wszechstronnych DJ-ów w Polsce. Z doskonałym wyczuciem łączy w swych setach brazylijski baile funk, z electro, rapem czy housem. Grał u boku m.in. : Scottie B (USA), Dj Assault (USA), Tomb Crew (UK), Tigerstyle (UK), Kid Fresh (Niemcy), Rafik (Niemcy), Kazey (Francja), Dexplicit (UK), Bill Youngman (USA), Tuco (UK). Jako dj zwiedził już całą Polskę, a na swoim koncie ma także sety w Austrii, Irlandii czy Szwajcarii. Sporadycznie można usłyszeć go w duecie z niemieckim Djem J-Bounce, pod nazwą Rotor Crue.
Muzyka: mashups, breaks, hiphop, baile funk, baltimore club
Lokal otwarty od 18:00
Start imprezy: 21:00
Wstęp: 10/15; czarna karta - free, czerwona karta - 50%
Wejście od 19 lat
 


www.wimbp.zgora.pl
sobota, marzec 05, 2011 21:00
To wydarzenie powtarza się

Szukaj w kalendarzu