Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
19 Styczeń 2022
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wystawa "Słońce - źródło życia i energii"

Data: Cz. 12 Maj, 2011 18:30

news365.plZapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w I Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "SŁOŃCE - ŹRÓDŁO ŻYCIA I ENERGII"

Przez życie wędrujemy z aparatem chcąc uwiecznić obrazy ? chwile radości, piękno natury, zabawne sytuacje, ciekawe obiekty. Być może masz w swoich zbiorach fotografie, które pokazują potęgę Słońca. Urzekające pejzaże ze Słońcem w roli głównej, zaćmienie Słońca, zwierzęta i rośliny zatopione w promieniach Słońca, ciekawe instalacje solarne - wszystkie takie fotografie mogą brać udział w konkursie. Nie chowaj ich w swoich albumach. Podziel się swoim talentem i wrażliwością z innymi. Przyłącz się do ogólnoeuropejskiej kampanii ekologicznej, która ma na celu ochronę klimatu. Wystarczy, że zgłosisz swoje prace do konkursu. Jeśli chcesz wziąć udział w konkursie możesz nadesłać maksymalnie trzy fotografie, do których musisz posiadać prawa autorskie. Zdjęcia nie mogą zawierać treści niecenzuralnych ani obraźliwych. Prace nadsyłane na konkurs nie mogły być wcześniej publikowane ani nie mogły brać udziału w innych konkursach. Każdej z prac, które zgłaszasz na konkurs:
- nadaj tytuł,
- podpisz własnym imieniem i nazwiskiem;
- podaj telefon i adres kontaktu (do wiadomości Organizatorów - Koła Naukowego Biologów Uniwersytetu Zielonogórskiego)
Opisane prace należy przesłać:
- w wersji elektronicznej (JPG)na adres:
slonecznedni2011.knb@gmail.com
Zdjęcia na konkurs przyjmujemy do dnia 09.05.2011r.
Czekamy na Ciebie!!!

Wystawa pokonkursowa 12 maja, godzina 18.30

Koło Naukowe Biologów Uniwersytet Zielonogórski
Wydział Nauk Biologicznych
ul. Prof. Z. Szafrana 1
 


www.wimbp.zgora.pl

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu