Twój pomysł na news
Wybierz obszar :
 
18 Kwiecień 2021
strzelecko-drezdenecki miedzyrzecki swiebodzinski sulecinski slubicki krosnienski zarski wschowski nowosolski zaganski gorzow zielonagora

Wystawa POMiędzy w Szklanej Pułapce

Data: Pt. 28 Mar, 2014 19:00 - 21:00
Lokalizacja: Filia nr 7
Organizator: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. C. Norwida w Zielonej Górze
plakat Bryjak

Serdecznie zapraszamy na wystawę „POMiędzy" Karoliny Bryjak, 36. letniej kreatywnej kobiety, absolwentki Studium Reklamy i Dekoratorstwa Wnętrz. Jej pasją jest rysowanie, malowanie oraz aranżacja wnętrz.
Karolina jest osobą bardzo wrażliwą na piękno otaczającego nas świata. Widać to bardzo wyraźnie w jej obrazach. Na pierwszy plan jej twórczości wysuwa się motyw drzewa, które ewaluuje i zmienia się jak autorka. Karolina maluje i rysuje różne motywy, z których można odczytać jej stan ducha, lecz analizując drzewo powstałe w kolejnych etapach jej życia, można nakreślić mapę emocji, które jej towarzyszą. Na obrazy Karoliny nie można „rzucić okiem" i iść dalej. Trzeba się przy nich zatrzymać na odrobinę dłużej.
Karolina jest osobą nieprzewidywalną i szaloną, jednocześnie odpowiedzialną matką i partnerką. Lubi zaskakiwać, łamać stereotypy zarówno w życiu jak i w sztuce. Jako artystka bawi się szczegółami i perspektywą.
28 marca o godzinie 19:00 w mediatece Szklana Pułapka w Zielonogórskiej Palmiarni odbędzie się wystawa prac malarskich oraz rysunków Karoliny. Ekspozycja czynna będzie do 21.04.2014 r. Serdecznie zapraszamy.

zgłoś plagiat/niewłaściwą treść

Szukaj w kalendarzu